Još jedan sjajan koncertu u nizu. Darkwood Dub su priredili odličan koncert u Lazarevcu. Za razliku od dosadašnjeg dela turneje gde im je glavno ozvučenje bilo d&b serija T, ovde smo instalirali Q seriju, koja je oduvala dom kulture ; )
Ostali deo opreme je identičan kao i do sada. Naravno svi smo u iščekivanju spektakla u Sava Centru, gde će sa naše strane biti iznesena ozbiljna postavka monitoringa i glavnog ozvučenja.
Promocija najnovijeg modela Renault CLIO 4. Master Group, Novi Sad. U prijatnoj atmosferi, sa uvek nasmejanim i dobro raspoloženim domaćinima družili smo se sa baš onim crvenim Cliom, što danima se vozika po našim televizorima. Šta je više impresioniralo goste? Vozilo ili tehnika? Paaaa, bilo je tu za svakog po nešto : )
d&b ima novog reprenzenta. Tačnije njih šest. Grupa VRELO održaće koncert u Rumi, 10. Novembra 2012. Iako to obično tako ne biva, VRELO su još jednom pokazali svoju profesionalnost i izabrali kompaniju iz istog mesta da im odradi kompletnu produkciju koncerta. Oni su obećali, a i mi se pridružujemo obećanju da će ovo biti njihov najbolji koncert do sada. Za tu priliku smo pripremili standardni arsenal LED rasvete, d&b ozvučenje, d&b monitoring, angažovani su vrhunski stručnjaci za produkciju i postprodukciju tona, dizajneri rasvete, video animacija...
Dugo očekivana turneja Darkwood Dub-a i Bisere krenula je juče prvim od dva koncerta u Studiu M u Novom Sadu. Adekvatno prostoru upotrebljen je jedan od najmanjih line array sistema na tržištu, d&b audiotechnik serija T. Kako moćno i masivno zvuči sistem reći će vam posetioci koncerta. Cela postavka kreće vrlo ozbiljno od samih mikrofona, preko monitora, digitalnog pulta Soundcraft serija Vi, pa do već pomenutih zvučnika T10.
Danas je na programu još jedan koncert, i ne bi ga trebalo propustiti.
Moto klub RU45 je i ove godine organizovao jedan od najboljih skupova u sezoni. Na novoj predivnoj lokaciji. Dva dana za uživanje u muzici, ambijentu, motorima i naravno impozantnoj tehnici.